Computer Center

+90 256 612 51 98 bilgi@kusadasibilgisayar.com - teknik@kusadasibilgisayar.com - satis@kusadasibilgisayar.com

Menu

COMPUTER CENTER

Biz Kimiz?

       Computer Center Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri 2009 yılında faaliye başlamış ve 2009 yılından bugüne bilgi teknolojileri konusunda her türden sektöre ve gerekse bireylere uygun çözümler sunan teknoloji firmasıdır.

      Çözümlerimiz arasında adımızdan da anlaşılacağı üzere profesyonel anlamda bilgisayar ve bilgisayar yedek parça, çevre birimleri, teknik servis başta olmak üzere Güvenlik Sistemleri , Web tasarım yazılım hizmetleri ve Ege Beta iş ortaklığı ile otomatik kapı, bariyer kepenk vb. gibi otomasyon hizmetleri vermekteyiz.

      Computer Center olarak alanında tecrübe sahibi genç kadromuz ve başta kurucumuz Bilgisayar Mühendisi Sn. Erdem DEMİRBAŞ  olmak üzere teknolojiyi sürekli ve yakından takip ederek varolan ve yeni oluşacak müşteri portfoyümüzün istekleri doğrultusunda kaliteli ve müşteri odaklı hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz:

 

Alanımızdaki Çağımız  teknolojilerini sürekli ve yakından takip ederek başta Kuşadası ve yakın çevremizde hizmetlerimiz alanında bir marka ve söz sahibi olmaktır.

 

Misyonumuz:

 

Varolan ve yeni oluşacak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en iyi, kaliteli ve hızlı şekilde karşılamak , kadro ve çalışma alanımızı geliştirerek

Bunu en güvenilir şekilde insan ve çevreye olan sağduyu ve saygımızla bölgede güvenilir ve izlenir bir marka olmaktır.

 

Değerlerimiz:

Sağduyu, Saygı , Müşteri odaklı çalışma, Hızlı çözüm arzusu,Kalite