Computer Center

+90 256 612 51 98 bilgi@kusadasibilgisayar.com - teknik@kusadasibilgisayar.com - satis@kusadasibilgisayar.com

Menu

Bilgisayar Servisi

Kuşadası Bilgisayar Servisi

         bilgisayar-ve-notebook-servisi-computer-center-kusadasi

 

         Computer Center olarak 2009 yılından günümüze gelen etkin kurumsal tecrübemizle teknoloji alanında teknik destek ve satış hizmeti vermekteyiz.

          Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb.) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Computer Center servis bünyesinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

         Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.

        Bize dilerseniz telefon numaralarından yada web sitemiz üzerinden teknik servis talebinde bulunarak bulunduğunuz konuma servis talep edebilirsiniz yada dilerseniz firmamıza gelerek hizmet alabilirsiniz.

         Bilgisayar  tamiri deneyim ve pratik çözümler üretmeyi gerektirir. Bu nedenle bilgisayar servisi çağıracak olan kullanıcıların gerek anakart tamiri, gerek network sorunları, gerek ise bir bilgisayarın açılmaması gibi tüm sorunlardan iyi derecede anlaması kaçınılmazdır. İşte bu yüzden diyoruz ki bilgisayar servisi çağırmak rastgele olacak bir mesele değildir. Çünkü belirttiğiniz bilgisayar arızalarının dışında başka teknik sorunlar gerçekleşebilir ve karşınızdaki kişinin sizi anlaması olmazsa olmazdır.

        2009 yılından süre gelen tecrübe ve Birikim ile bizler her türlü pc tamiri gerektiren konularda  sorunlarınıza talibiz!

 

notebookservis